Mini Sebzeler

Pina Farm’ın mini sebzeleri ara öğünlerinizi lezzetli ve sağlıklı hale getirirken sizi de gereksiz ve fazla kalorili ,zararlı atıştırmalıklardan uzak tutar.

PinaFarm’ın  mini domatesleri, salatalıkları ve tatlı biberleri sadece lezzetli atıştırmalıklar değil, aynı zamanda şimdiye kadarki en neşeli vitaminlerin kaynağıdır.Okul aralarından konferans masalarına mini sebzeler  için her zaman bir yer vardır. Ve tabii ki atıştırmalık sebzelerimizi ana yemek salatalarında veya diğer yemeklerde de kullanabilirsiniz.

Mini sebzeler öğünler arasındaki açlık krizlerini  gidermek için idealdir. Bu yüzden onlara atıştırmalık sebzeler diyoruz: ferahlatıcı, sağlıklı ve hepsinden önemlisi çok lezzetli. nereye giderseniz gidin, Mini sebzeleri yanınızda götürebilirsiniz.

Çocuklar onları sever.

Çocuklar tatlı her şeyi severler, ancak sebzeler ne yazık ki en sevdikleri yiyecekler listesinde alt sıralarda yer alır.

Mantıklı bir ebeveyn olarak elbette çocuklarınızın sağlıklı yiyecekler yemesini istiyorsunuz. Ama aynı zamanda onları şımartmak ve onlarla her zaman tartışmak zorunda kalmadan yemeklerinin tadını çıkardıklarını görmek istersiniz.

Siz farkına varmadan daha fazlasını isteyecekler!

Çocuklara yeni şeyler tattırmaya çalışmak ve onlara karşı sabırlı olmak önemlidir. Akşam yemeğinde sıkıcı pişmiş sebzelerini yediklerinden sürekli olarak bahsetmek yerine yaratıcı olarak işleri onlar için kolay ve heyecan verici hale getirin.

Onlara televizyon seyrederken bir kase atıştırmalık sebze verin, akşam yemeğinde üç farklı türde renkli atıştırmalık sebzelerden birini seçmeye davet edin veya yanlarında okula götürmeleri için öğle yemeği çantasına atıştırmalık sebzeler koyun. C vitamini deposu  tatlı biberler ve cucamelonlar  lezzetli birer atıştırmalıktır.

X